Treningi piłki nożnej w Akademii Futbolu Morze Gdańsk

Serdecznie zapraszamy chłopców i dziewczynki w wieku od lat 3 do lat 16 na zajęcia piłki nożnej.

Treningi piłki nożnej – Gdańsk

Zajęcia piłki nożnej w naszym klubie oparte są o autorski program Akademii. Prowadzone są w dużej mierze na bazie zabaw piłkarskich i ogólnorozwojowych. Treningi intensywnością dostosowane są do wieku i umiejętności ćwiczących w danej grupie dzieci. Stawiamy na wszechstronny rozwój naszych wychowanków, zarówno w sferze fizycznej jak i mentalnej. Młodzi zawodnicy mają przede wszystkim dobrze się bawić w grupie rówieśników podczas treningów, które prowadzone są bez presji na wynik.

Zajęcia piłki nożnej dla dzieci – Gdańsk

Misja która nam przyświeca od początku działalności, to chęć budowania zamiłowania do aktywności fizycznej wśród wszystkich dzieci. Chcemy aby wykształciły w sobie przekonanie, że ruch to coś przyjemnego i jednocześnie korzystnego dla zdrowia. Aby zapamiętały, że trening to ogromna radość i miło spędzony czas. Takie podejście skutkować będzie tym, że przyszłe wybory młodego człowieka pozwolą mu na zdrowe i szczęśliwe życie.

Szkółka piłkarska – Gdańsk

Akademia Futbolu Morze prowadzi obecnie zajęcia w 6 gdańskich dzielnicach:

Żabianka, Przymorze, Zaspa, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Morena

Staramy się rozmieścić nasze oddziały tak, żeby każde dziecko miało możliwość uczestniczyć w zajęciach piłkarskich bez długich podróży oraz mogło poznawać tajniki piłki nożnej w bezpiecznym i znanym dla siebie środowisku, czyli jak najbliżej domu.

Akademia Piłkarska Gdańsk

Nasza kadra trenerska to licencjonowani trenerzy UEFA A, B, C. Priorytetem każdego z nich jest prawidłowy rozwój podopiecznych i tworzenie przyjaznej atmosfery w ramach grupy treningowej, jak i całej struktury klubowej. Obecnie w naszej Akademii Piłkarskiej pracuje 10 trenerów prowadzących nad którymi czuwa trener koordynator.

Piłka nożna dla dzieci – Gdańsk

Treningi piłki nożnej niosą ze sobą wiele pozytywów w postaci poprawy wydolności fizycznej dziecka, siły czy sprawności ogólnej. Wpływają na poprawę nastroju i pomagają rozładować nadmiar energii, której jak wiadomo u dzieci nie brakuje 🙂 Jako sport zespołowy pomagają w nawiązywaniu relacji społecznych, uczą zasad fair-play, czy też kształtują charakter.

Klub piłkarski – Gdańsk

W naszym klubie oprócz regularnych zajęć treningowych, prowadzimy też treningi piłki nożnej dla dziewczynek, treningi bramkarskie oraz grupę treningową dla dzieci w wieku 3 lat, w której dzieci ćwiczą wraz z rodzicem. Takie rozwiązanie umożliwia doskonałe wprowadzenie malucha w świat piłki nożnej. Akademia Futbolu Morze organizuje również obozy sportowe. Z całą oferta klubu można zapoznać się odwiedzając naszą stronę www.afmorze.pl.

Bardzo gorąco zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby wyruszyć razem z nami na wspólną piłkarską przygodę 😉